Hakkımızda

Kısaca HEDEF İPLİK,

Hedef İplik Türkiye’de nakış sektöründeki ana firmalardan birisi olarak 10 yıldan fazla süredir nakış iplikleri, telalar, pullar vb. nakış aksesuarlarının imalatı, satışı, temsilciliği, ithalat ve ihracatı ile uğraşmaktadır. Firmamız gücünü kullandığı kaliteli hammaddelerden, sağlam mali yapısından, sektörle ilgili bilgi ve tecrübelerinden, deneyimli personelinden ve  İngiliz Lurex gibi bu sektörde herkes tarafından bilinen firmalarla yaptığı işbirliğinden almaktadır. Hâlihazırda ürünlerimiz 4 ana coğrafi bölgeye (Batı Avrupa, Orta & Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu) ihraç edilmektedir. Hedef İplik kendi ismini taşıyan HDF markasıyla özdeşleşmiş olup aynı zamanda temsilcisi olduğu  Lurex firmasının ürünlerini Türkiye pazarında pazarlamaktadır.

Her zaman müşterilerinin ihtiyacını en doğru biçimde anlayarak onların hassasiyetleri doğrultusunda en uygun ürünleri tedarik etmek ana prensibimiz olmuştur. Bizim için her müşteri çok özel ve çok kıymetlidir. Bu nedenle de her bir çalışanımız kendisini müşterilerimize özel çözümler üreterek onlarla uzun vadeli, tatminkâr iş ilişkileri geliştirmeye adamışlardır.

Başarılı pazarlamanın temel ilkesi olan yüksek kaliteli ürünleri zamanında ve en uygun fiyatla teslim etmek yaklaşımından hareketle Hedef İplik hiç şüphesiz sizlerin de en güvenilir ve en istikrarlı tedarikçilerinizden birisi olmaya adaydır.

Vizyon & Misyonumuz

Vizyonumuz.

Sınırların kalktığı, rekabetin giderek yoğunlaştığı ve tek var olma biçiminin yıpranmadan büyümek olduğu
günümüz ekonomik ortamında, hissedarlarımız müşterilerimiz ve çalışanlarımız lehine, tüm fırsatları başarıya
dönüştürerek katma değer yaratmaktır.

Misyonumuz.

* Kalıcı rekabet avantajları yaratmak.
* Sosyal sorumlulukarı gözardı etmeyerek güven sağlamak.
* Sürdürülebilir büyüme stratejileri uygulayarak çalışılan sektörde kalıcı olmak.
* Yenilik ve yaratıcılıkda lider sayılmak.
* Teknolojik yenilikleri izleyerek bünyede uygulamak.
* Faaliyet gösterdiğimiz her alanda çalışan sektörün önde gelen firmalarından biri olarak örnek alınmak ve marka olmak.